Sumitomo Rubber Ako
Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

YKS Tercihlerinde Doğru Adres ÇAKÜ Tercih Standı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Karatekin Üniversitesi, üniversite tercih döneminin başladığı 06 Ağustos 2020 Perşembe günü İmaret Medresesi’nde açtığı tercih stantları ile tercih yapacak üniversite adaylarına ve velilere rehberlik yapıcağını belirtti. Açılan stantlarda aday öğrencilere tercih kılavuzu, tercih sıralaması ve tercih yöntemleri ile ilgili teknik bilgiler verilerek tercih yapmak isteyen öğrencilere rehberlik edileceği bildirildi. Aday öğrencilere […]
Çankırı Gündemi - 7 Ağustos 2020 09:56 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Karatekin Üniversitesi, üniversite tercih döneminin başladığı 06 Ağustos 2020 Perşembe günü İmaret Medresesi’nde açtığı tercih stantları ile tercih yapacak üniversite adaylarına ve velilere rehberlik yapıcağını belirtti.

Açılan stantlarda aday öğrencilere tercih kılavuzu, tercih sıralaması ve tercih yöntemleri ile ilgili teknik bilgiler verilerek tercih yapmak isteyen öğrencilere rehberlik edileceği bildirildi.

Aday öğrencilere stantlarda ayrıca Çankırı Karatekin Üniversitesinin mühendislik, sağlık, hukuk, diş hekimliği ve istihdama yönelik açılan yeni bölümleri ile ilgilide bilgi verilerek gönül rahatlığı ile Çankırı Karatekin Üniversitesini tercih edebilecekleri belirtiliyor.

Tercih yapmak isteyen öğrenciler İmaret Medresesi’nde bulunan tercih ofisinde konunun uzmanı Öğretim Görevlisi Bedri Eminsoy nezaretinde doğru tercih yapabilecekleri belirtildi.

Bu haber 935 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by