Sumitomo Rubber Ako
12° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Yoğun kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiledi

Çankırı’da Yeni Gün Çerkeş’te etkili olan kar yağışı zaman zaman ulaşımda aksamalara neden oldu. Çerkeş-Gerede D-100 Karayolunda kar yağışı ve buzlanma nedeniyle zincirleme kaza meydana geldi. 12 aracın birbirine girdiği kazada 4 kişi yaralandı. Dün akşam Çerkeş’te zincirleme kazanın meydana geldiği yerde kilometrelerce araç kuyrukları oluştu. Olay yerine çok sayıda polis ve jandarma ekipleri gönderildi. […]
Çankırı Gündemi - 25 Ocak 2020 11:56 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çerkeş’te etkili olan kar yağışı zaman zaman ulaşımda aksamalara neden oldu. Çerkeş-Gerede D-100 Karayolunda kar yağışı ve buzlanma nedeniyle zincirleme kaza meydana geldi. 12 aracın birbirine girdiği kazada 4 kişi yaralandı.

Dün akşam Çerkeş’te zincirleme kazanın meydana geldiği yerde kilometrelerce araç kuyrukları oluştu. Olay yerine çok sayıda polis ve jandarma ekipleri gönderildi.

Çerkeş-Gerede D-100 Karayolunda trafik akışı durma noktasına gelirken ağır vasıta araçlar yolda kaldı.

Işık Dağı mevkiinde görüş mesafesi 10 metrenin altına düştü.

Çerkeş’ten Ankara’ya seyahat eden sürücüleri yoğun ve etkili kar yağışı karşıladı. Yoğun kar yağışı ve tipi ulaşımda aksamalara neden oldu. Görüş mesafesi yer yer 10 metrenin altına düşerken, karayolları ekipleri yol açma çalışmalarına devam etti.

Çerkeş-Kızılcahamam karayolunun trafiğe açık durumda olduğu gözlendi.

Bu haber 1409 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by