Sumitomo Rubber Ako
13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Yurtdışından gelen 262 kişi Çankırı’da KYK yurduna yerleştirildi

Çankırı’da Yeni Gün Koronavirüs tedbirleri kapsamında, Londra ve Ukrayna’dan gelen 404 Türk vatandaşın 262’si Çankırı’da KYK yurduna yerleştirildi. Yurtdışından gelen 404 Türk vatandaşı, Çankırı ve Rize’deki Kredi ve Yurtlar Kurumuna (KYK) ait öğrenci yurtlarına yerleştirildi. 262 kişi, Londra’dan kalkan uçakla Ankara Esenboğa Havalimanı’na getirildi. Yoğun güvenlik önlemleri altında otobüslerle getirilerek Çankırı’daki Kredi ve Yurtlar Kurumuna […]
Çankırı Gündemi - 18 Nisan 2020 15:25 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Koronavirüs tedbirleri kapsamında, Londra ve Ukrayna’dan gelen 404 Türk vatandaşın 262’si Çankırı’da KYK yurduna yerleştirildi.

Yurtdışından gelen 404 Türk vatandaşı, Çankırı ve Rize’deki Kredi ve Yurtlar Kurumuna (KYK) ait öğrenci yurtlarına yerleştirildi.

262 kişi, Londra’dan kalkan uçakla Ankara Esenboğa Havalimanı’na getirildi.

Yoğun güvenlik önlemleri altında otobüslerle getirilerek Çankırı’daki Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Emir Karatekin Yurdu’na yerleştirildi.

Çankırı AFAD Müdürülüğü’nden konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada, ”Yurt dışından gelen misafirlerimiz gerekli tüm tedbirler alınarak, sorunsuz bir şekilde, KYK yurduna yerleştirildi. 14 gün boyunca misafir edip evlerine ulaştıracağız inşallah. Emniyet güçlerimize, Halk Sağlığı personellerine ve yurt görevlilerimize emeği için teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 904 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 15:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by